Hakkımda

Herkese merhaba

Hakkımda bölümünde kısa bir yazı paylaşmıştım ancak zaman geçtikçe ve ben sizleri tanıdıkça kendimi daha ayrıntılı anlatma ihtiyacı hissettim. Ben 23 yaşında, okumayı ve yazmayı bir hobi değil yaşam tarzı haline getirmiş, edebiyata olan aşkı çok küçük yaşlarda başlayan ve büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna ''edebiyat öğretmeni'' cevabını veren bir kızım. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdim ve şuan yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda ikinci üniversite olarak Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. Çocukluk hayalimi gerçekleştirme yolunda yürümekteyim. Dilerim gönlüme göre olur.

Adına hayat denilen bu yolculukta sizlerin de yolculuğuna katkı yapmayı vazife edinmiş bir seyyahım aynı zamanda. Birçok limana uğrayacağımız, uzun bir yolculuk olacak bu yolculuk. Her limandan dolu dolu ayrılmanız en büyük arzum. Sizlerle sevdiklerimi, sevmediklerimi, bildiklerimi, bilmediklerimi kısacası hayata dair her şeyi paylaşmayı yürekten istiyorum. 

Diliyorum zevkle takip edersiniz beni. Ben zevkle yazmaya devam edeceğim!

12 yorum:

 1. Çok güzel bir yazı.Siyah Kuğu kızımdan linke basıp geldim canım.Tekrar etme ihtiyacı duyuyorum, çok güzel ve hissettiren bir yazıydı.Sanırım blog yolculuğun yeni başladı.Aramıza hoşgeldin diyorum.Yorumlarda buluşmak dileğiyle.Ece ablan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ece Abla :)
   Sizin gibi değerli birinden yorum almak ne kadar güzel. İyi ki geldiniz ve ben de bu sayede blogunuzla tanışabildim. Evet bu yolculukta henüz çok yeniyim. Uzun bir yolculuk olmasını diliyorum. Beğendiyseniz ne mutlu bana. Dilerim yollarımız kesişir bir yerlerde. Teşekkür ediyorum. :)

   Sil
 2. İnsanın istediği bölümü okuması çok güzel bir duygudur sanırım. Bende bazı nedenlerden dolayı üniversite hayalimi yaşayamadım. Fakat, Allah'a şükürler olsun ki yine istediğim gibi güzel bir meslek sahibi oldum. Üniversite hayalimi de Açık öğretim ile devam etmek istedim.
  Umarım her şey gönlünüzde olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar güzel. Meslek sahibi olmak hele ki sevdiğin bir meslekse çok güzel olmalı. Açıköğretim okuyarak ise hiçbir şey için geç olmadığının çok güzel bir örneği olmuşsunuz. Sizi tebrik ediyorum. Sizin de her şey gönlünüzce olsun. :)

   Sil
 3. Merhabalar,
  Blog keşif etkinliğinden geliyorum. Sizi takibe aldım bende bloguma beklerim :)
  http://yagmur-serhats.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Hoş geldiniz. :)
   Keyifle inceleyeceğim blogunuzu. Çok teşekkür ederim. :)

   Sil
 4. Merhaba; Seni daha fazla detaylı tanıdım :) Yazılarını okuyacağım bloğun listemde. Bu gelişimi ziyaret olarak algıla, fakat konular için tekrar döneceğim Tanıştığıma memnun oldum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Hoş geldin :)) Ben de çok memnun oldum. Ziyaretini bekliyor olacağım. :)

   Sil
 5. Merhabalar, umarım her şey gönlünüzce olur. Bir kaç yazınızı okudum ve kesinlikle büyük zevkle takip edeceğim blogunuzu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldiniz efendim. Çok mutlu oldum. Dilerim her şey gönlümüzce olur. :)

   Sil
 6. Ne güzel yazmışsınız kalbinize sağlık :) İnşallah çocukluk hayalinizi gerçekleştirirsiniz. Hayaller gerçekleştirilmeyi çünkü, insanı hayalleri yaşatmıyor mu zaten... Sevgiler :)
  Bu arada Handan adlı kitabı bende okumak isterim güzel anlatmışınız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldin Büşra :) Sefalar getirdin. Ne kadar güzel söyledin. ''İnsanı hayalleri yaşatır.'' Sana katılmamak elde değil :) Beğenmene sevindim inşallah okur ve bizlerle paylaşırsın :) Sevgiler...

   Sil