Bayramınız Mübarek Olsun :)Güzel bir bayram sabahından günaydın. :)

Bu bayram da geçen bayramda yazdığım ''Bayram gibi bayramlara'' başlıklı yazımla aynı duygular içerisindeyim. Üstelik bu kez hislerim daha da yoğun. 

Tamam tamam. Bu sefer ''Nerede o eski bayramlar?'' muhabbeti yapmayacağım. O eski bayramların yerinde yeller estiğini bilen bilir. Bu cümleyi kuran ben hepi topu 23 yaşında olsam da ruhum ve zihnim 23'ü geçgin ne yapayım? 

Bir yanım hala çocuk, bir yanımsa hiç bilmediğim ve yaşamanın nasip olmadığı günlere özlem duyar hep. Hele ki ucundan kıyısından o güzellikleri yakalamış bir 90'lar çocuğuyken... Aksi mümkün mü?

Ne çabuk geçti yahu Ramazan... Senenin en güzel ayıdır benim için ve Ramazan'a eriştiğimiz mevsim en güzel mevsimdir. Sahi ''Nerede o eski Ramazanlar?'' Gören var mı? 

Bayramı bayram gibi yaşayabilenlerden olmak dileğiyle...

İyi Bayramlar...


10 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler efendim. Size de mutlu, huzurlu, neşe dolu bayramlar dilerim :)

   Sil
 2. Gerçekten öyle nerede o eski bayramlar demek geliyor içinden insanın 😊 mübarek Ramazan da çok çabuk gelip gitti Rabbim daha nice güzel bayramlar görmeyi nasip etsin inşallah hayırlı güzel bayramlar dilerim canım benim sevgiler 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Amin inşallah. Hayırlı Bayramlar güzel insan :) Sevgiler :)

   Sil
 3. Nerede o eski bayramlar, demek doğru bir soru değil bence. Bayramlar hep aynı da, değişen bizleriz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Klişeleşmiş bir söz. İfade ettiği şey ise tam olarak sizin söylediğiniz. Nerede o inancına sıkı sıkı sarılmış, yürekli, temiz insanlar?

   Sil
 4. İyi bayramlar. :) -blogsozluk aracılığıyla geldim. ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldiniz. :) Çok memnun oldum. İyi bayramlar :)

   Sil