1. Yıla Özel Çekiliş Sonucu :)

Merhaba Sevgili Takipçilerim

Heyecanla bugünü beklemiştim ve nihayet beklenen gün geldi. :) Henüz 1 senelik bir blogger olarak çekilişe katılım beklediğimin üzerindeydi. Ancak maalesef, çekiliş şartlarını tam olarak yerine getirmeyen çok sayıda arkadaşımız mevcuttu. :( Bu bir instagram çekilişi olmadığından instagram takpçilerim için çekilişe katılım sanırım biraz zor oldu. Keşke blogger da yeterli değeri görse ve bloglar için de kaliteli bir uygulama olsa... 


 Bu iki güzel kitabı kazanan şanslı isim acaba kim oldu? Gönül ister çekilişe katılan herkes için bir şeyler yapabileyim ama maalesef sadece bir şanslı ismimiz var.  Çok mutluyum ki blog'unu ilgiyle takip ettiğim, içindeki kitap okuma aşkına imrendiğim, örnek bir blogger arkadaşımız kazandı. Heyecanı artırmadan video'yu ekliyorum. :) 

Acemiliğim sebebiyle pek profesyonel bir çekim olmadı. Görüntü kalitesi çok düşmüş fakat kazanan isim belli oluyor. Daha net bir görüntü instagram hesabımdan da paylaşılacaktır. :)

Tebrik ederim Kitap Güneşim
Bana blogumun iletişim kısmındaki mail adresimden ya da Instagram dm'den ulaşabilirsin.

Bir başka çekilişte buluşmak dileğiyle...

12 yorum:

 1. Kazanan arkadaşı tebrik ederim.

  YanıtlaSil
 2. Ben de kazanan arkadaşı tebrik ediyorum, keyifli okumalar.. :)

  YanıtlaSil
 3. İnstagramda gördüm hemen bir koşu geldim. :) Tabi orda kimin kazandğını öğrensem de bir de burda tebrik etmek istedim. Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. :)

  YanıtlaSil
 4. Ben kazanmışım :) Çok sevindim. Çok şaşırdım. Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 5. Bloggerda nice senelere. Kitapsever birinin kazanması iyi olmuş. Kutluyoruz. Sevgiler yavrum :)

  YanıtlaSil
 6. Ben de tebrik ediyor ve keyifle okumasını diliyorum :)

  YanıtlaSil