Mim: Ben Bunu Yazmam


Sevgili Daha Mutluyuz blogunun sahibesi Yurdagül Hanım beni bu mime davet etmişti. Artık şu vakit meselesini bir kenara bırakıp şu yazıyı yazmalısın dedim kendime 😁

Neleri severek yazarım?

Kitaplara aşık biri olarak okuduğum kitapları yorumlayan ve tanıtan yazılar.

 Osmanlı Türkçesi ve Türk Edebiyatıyla ilgili yazılar.

Gezip gördüğüm yerleri tanıttığım seyahat yazıları.

Nadir de olsa dizi/film yorumları.

İçimden geçenleri bazen deneme tarzında yazdığım bazen akışına bıraktığım ''senden benden bizden'' bir parça taşıyan yazılar.

Bölümüme dair çalışmalarım.

Neleri yazmam?

Makyaj, moda ve türevleri hakkında yazamam.

Hobi, el işi vb. konularda yazamam çünkü el becerim sıfır.

Siyasetin sadece ''bilim'' kısmıyla ilgileniyorum, dolayısıyla günlük algılarımızdaki siyasete dair herhangi bir yazı yazamam.

Blog a ve yaşama dair teknolojik konularla ilgili yazamam.

İnsanları küçük düşürücü, kınayıcı yazılar yazamam ama iyi bir gözlemci ve eleştiriciyimdir. İnsan psikolojisine dair gözlem yapmayı çok sevsem de bu konuda uzman olmadığım için yazamam. 

Yapmak isteyen olursa mimlemiş olayım. 😉

Sevgiler...10 yorum:

 1. Ben de çok beğendim mimi! Başkalarında da görmüştüm ve yapmak istemiştim.Belki sizden sonra bir gaza gelip yapabilirim.
  Ellerinize sağlık ^^

  YanıtlaSil
 2. Baslattigim mimi yaptigin icin tesekkür ederim güzel bir yazi olmus 😊

  YanıtlaSil
 3. Ortak yanlarımız varmış yazamadıklarında :) Bayram ziyaretlerim bitti ve eve geldim.Bloglara bakarken bu yazıyı gördüm ve mutlu oldum :) Beni kırmayıp bu mimi yaptığın için çokk teşekkür ederim sana güzel gözlü kız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah çok tatlısınız. Gözlerime kadar dikkat edip iltifatı da eksik bırakmadınız. Çook teşekkür ederim güzel kalpli güzel insan :) <3

   Sil
 4. Gerçekten çok güzel bir yazı olmuş. O zaman yazmayı sevdiğin şeyleri yazmaya devam etmelisin. Bizi de güzel yazılarından mahrum bırakmamalısın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Duygucum. Hep yazıcam umarım :)

   Sil